More about the author buy fake rolex. find more info https://rolexrolexwatches.icu/. see feelreplica. More information about replicaleap.com. hop over to this website montresdecopie. the newest uwielbiamreplike.pl. With Discount https://www.replicasuhr.de/. inexpensive richard mille replica watch. click here to find out more https://www.ban-watches.com/. see this website rolex replica. additional info fake rolex. Huge Discounts replica watches for sale in USA. 35% off https://www.informationwatches.com/. Resources replica omega watches. Welcome To www.musicbellross.com. shop businessfranckmuller. anchor https://www.richardmillebubba.com/. hop over to here replica watch wholesalers. look here https://www.insurancetagheuer.com/.
Obrázkové magnety

Obrázkové magnety
 

Obrázkové magnety je zábavná vzdělávací hra, při které děti pracují s originálními magnety všech druhů, barev a velikostí na libovolné magnetické ploše.

Děti si díky hrám s magnety procvičí výslovnost, rozšíří svou slovní zásobu, zapojí zrakové, sluchové a hmatové vnímání a zároveň posílí kreativitu a fantazii. Při každé herní aktivitě se mohou přirozeně pohybovat a vyhnout se tak dlouhému sezení za stolem. Díky tomu mají možnost poznávat svět a rozvíjet své schopnosti velmi přirozenou a hravou formou.
 

Výhody obrázkových magnetů:

  • Rozvoj slovní zásoby, kreativity a fantazie,
  • Vzdělávání formou hry,
  • Pohybová aktivita,
  • Možnost individuální i skupinové hry,
  • Snadná manipulace.
     

Pro koho jsou obrázkové magnety určeny

Obrázkové magnety jsou vhodné pro děti předškolního věku (3-6 let) a mladšího školního věku (7-10 let). Hodí se také pro děti, které mají potíže s komunikací nebo se smyslovým vnímáním. Velmi se nám osvědčily i u dětí s poruchou řeči a poruchou krátkodobé paměti.